sobota 14. ledna 2017

Kristova Komunita v Čechách a na Slovensku

Přátelé.. možná by vás mohlo zajímat, že v ČR byla konečně založena Kristova komunita - česká odnož mezinárodní církve, která je liberální a progresivní. Žádná diskriminace žen v kněžství, žádné odsuzování jiných orientací, žádná nucená dogmata.... Zajímá vás to? Koukněte na: http://ift.tt/2ipqBZj
from Kristovo společenství http://ift.tt/2iVTjjB
via IFTTT

1 komentář:

  1. Jakub Jahl s pseudonymem Jakub Sobek

    Jakub Jahl alias Jakub Sobek je plzeňská aktivistická figurka, zkrachovalý vysokoškolský student, který již mnoha lidem v minulosti způsobil problémy. To pomocí různých křivých pomluv, překrucováním faktů, pošpiňováním dobrých jmen druhých lidí, při kterých velmi často upřednostňuje své vlastní cíle a záměry zdiskreditovat nějakou osobu nebo společenství. Na svém kontě má několik přestupků. V lednu 2013 byl např. pravomocně odsouzený k 15měsíční podmínce za pomalování pomníku Díky Ameriko! v centru města Plzně. Jakub Jahl, který často vystupuje pod pseudonymem Jakub Sobek, je osobou, která vystupuje ve zprávě Ministerstva vnitra o extremismu v ČR. Podle soudní znalkyně klinické psychologie má Jahl tendence ke zkreslování skutečností a při soudních řízení je jako svědek nespolehlivý.
    Tato osoba velmi často manipuluje s lidmi ať už veřejně nebo na svém youtube kanálu, blogách, apod., kde šíří křivá obvinění a nepravdy o různých osobách či společenstvích se záměrem jim uškodit.

    Stačí si do vyhledávače zadat jméno Jakub Jahl anebo Jakub Sobek a vyjede vám vcelku dost článků, kde si můžete porovnat články o něm, jeho aktivitách, různých propojeních, apod. Jistě si o něm uděláte velmi rychle obrázek, co je to za hajzla.

    OdpovědětVymazat